Trening “Zeleni inkubator”

U hotelu Fontana u Vrnjačkoj Banji, u periodu 5. do 8. aprila 2022.godine,
Beogradska otvorena škola održala je prvi trening, u okviru Programa podrške civilnom društvu za zaštitu životne sredine i održivi razvoj zajednica „Snažno zeleno“, namenjenom predstavnicima 19 podržanih organizacija.

Predstavnici projektnog tima EKOS-a, prisustvovali su treningu.

Trening je održan sa ciljem jačanja kapaciteta podržanih organizacija, u oblasti monitoringa lokalnih javnih politika, koje se odnose na Poglavlje 27, kao i jačanje kapaciteta za razvoj, upravljanje i finansijsko vođenje projekta.

Projekat ZELENOPOLIS, se realizuje u okviru projekta Beogradske otvorene škole „Zeleni inkubator“, koji se sprovodi uz finansijsku podršku Evropske unije i Fondacije Fridrih Ebert. Stavovi i mišljenja autora, ne predstavljaju zvanične stavove Evropske unije, Fondacije Fridrih Ebert, ni Beogradske otvorene škole, i za njih je isključivo odgovoran autor.